Zprávy o Mazdě

Novinky Mazda

mazda-novinky

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Dnem i nocí monitoruje, co se kde na internetu šustne a sleduje všechny významné české i zahraniční weby o autech. Když se objeví nová zpráva o automobilce Mazda, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat novinky jiné značky


Aktuální přehled novinek Mazda:


Nejnovější svolávací akce Mazda

Mazda-CX-30-2020-zadni-dvere
23. 5. 2021

Zádržná síla motoru pohonu zadních výklopných dveří může být nedostatečná a opora může být snížena zejména při … .

Mazda-MX-30-airbag
26. 4. 2021

Při nafouknutí airbagu spolujezdce mohou švy vzduchového vaku prasknout. Tím se zvýší riziko zranění v případě nehody. … .

Mazda-MX-30-brzdova-svetla-asistent
26. 2. 2021

Kvůli poruše asistenta rozjezdu do kopce (MHA), se může vozidlo při přechodu z kluzkého povrchu vozovky (led) … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)