Zprávy o Mercedesu

Novinky Mercedes-Benz

mercedes-benz-novinky

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Dnem i nocí monitoruje, co se kde na internetu šustne a sleduje všechny významné české i zahraniční weby o autech. Když se objeví nová zpráva o automobilce Mercedes-Benz, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat novinky jiné značky


Aktuální přehled novinek Mercedes-Benz:


Nejnovější svolávací akce Mercedes-Benz

Mercedes-benz-vito-zadni-kamera
20. 6. 2022

Při nízkých teplotách může zpětná kamera zobrazovat nesprávné informace (zamrzlý obraz). V důsledku toho nebude mít řidič … .

Mercedes-Benz-V-Class-2020-vodni-pumpa-pozar
12. 6. 2022

Vakuově ovládané čerpadlo chladicí kapaliny nemusí být správně utěsněno mezi okruhy chladicí kapaliny a podtlaku. To může … .

Mercedes-Benz-ML-2015-posilovac-brzd
6. 6. 2022

Silná koroze v důsledku delší jízdy v terénu a dlouhodobého působení vody může vést k netěsnosti posilovače … .

Tip: TÜV Report 2022


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2022
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2022 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2022. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)