Zprávy o Opelu

Novinky Opel

opel-novinky

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Dnem i nocí monitoruje, co se kde na internetu šustne a sleduje všechny významné české i zahraniční weby o autech. Když se objeví nová zpráva o automobilce Opel, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat novinky jiné značky


Aktuální přehled novinek Opel:


Nejnovější svolávací akce Opel

Opel-Combo-2019-unik-paliva-topeni
21. 1. 2022

1. Vozidla jsou ohrožena únikem paliva z přídavného topení. V důsledku toho může uniklé palivo přijít do … .

Opel-Mokka-2021-sterace
14. 1. 2022

Pokud je venkovní teplota nižší než 3°C, přestanou po zastavení vozidla fungovat stěrače předního skla. Znovu začnou … .

Opel-Grandland-X-rozvodovy-remen
18. 8. 2021

Zuby rozvodového řemene se mohou předčasně opotřebovat v důsledku nadměrného dynamického napětí v prašném prostředí. V důsledku … .

Tip: TÜV Report 2022

Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2022
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2022 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2022. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)