Povinné ručení

Kromě kontroly VIN auta na svolávačky a prověření jeho historie, nabízíme také srovnání povinného ručení (POV) a havarijního pojištění (HAV) pro jednostopá i dvoustopá vozidla.

Stejně jako změnou mobilního operátora, také změnou pojišťovny můžete výrazně ušetřit. Vyzkoušejte si v naší kalkulačce, o kolik méně můžete za povinné ručení nebo havarijní pojištění platit.

Vyplňte a odešlete následující formulář. Nejvýhodnější nabídky vám budou zaslány na váš email. Poptávka srovnání cen za pojištění je absolutně nezávazná.

Chci spočítat havarijní pojištění.


Co je povinné ručení? | Co je havarijní pojištění?

Tip: TÜV Report 2023
Tip: Přehled svolávacích akcí automobilek v roce 2022


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2023
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2023 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2023. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)