Svolávací akce pneumatik Continental PremiumContact 6 (2016 – 2017)

V systému Rapex se neobjevují jen svolávací akce automobilek (viz níže), ale občas také výrobců pneumatik. Aktuálně jsou svoláváni majitelé pneu Continental PremiumContact 6.

Při výrobě pneumatik byl použit nesprávný materiál. Může u nich dojít k náhlé ztrátě tlaku vzduchu a následně ke ztrátě jízdní stability, což by mohlo vést k nehodě.

Svolávány jsou pneumatiky rozměru a typu 245/45R18 100Y XL, vyrobené v týdnech 50/2016 a 16/2017, DOT 6G8UD6R9; kódy týdne 5016 a 1617.

Pokud jste výše uvedené pneumatiky zakoupili, obraťte se s žádostí o jejich bezplatnou výměnu na svého prodejce.

Zdroj: Report Rapex 41/2017 A12/1389/17

Latest Recalls
Common Problems by Make and Model
Check the vehicle's history

What the owner should do?

If you read about a recall that you think may affect your car, you should make immediate contact with a dealer or workshop that’s been officially authorised to perform repairs on behalf of the manufacturer and ask for the details.

If you wish to know more about eventual problems of a specific car (e.g. real mileage, potential traffic accidents damages, odometer rollback, repairs, etc.), then we suggest going to HPI-Check.

Check the vehicle

Exit mobile version