Audi A6 (1997 – 1999)

Dusičnan amonný použitý jako pohonná látka v nafukovači airbagu se může v průběhu času změnit v důsledku degradace, ke které dochází po dlouhodobém vystavení vysoké absolutní vlhkosti, vysokým teplotám a vysokoteplotnímu cyklování.

V případě aktivace airbagu může dojít k jeho neúplnému nafouknutí, nebo může nadměrný vnitřní tlak způsobit roztržení těla inflátoru, kovové částice mohou proniknout materiálem polštáře a způsobit zranění cestujícím.

Svolávány jsou modely Audi A6 vyrobené v období 1997 – 1999.

Vozidla vybavená Takata NADI (Non-Azide Driver Inflator) inflátorem airbagu.

Kód svolávací akce Audi: 69AE

Zdroj: Rapex Report 24/2020 A12/00849/20

Latest Recalls
Common Problems by Make and Model
Check the vehicle's history

What the owner should do?

If you read about a recall that you think may affect your car, you should make immediate contact with a dealer or workshop that’s been officially authorised to perform repairs on behalf of the manufacturer and ask for the details.

If you wish to know more about eventual problems of a specific car (e.g. real mileage, potential traffic accidents damages, odometer rollback, repairs, etc.), then we suggest going to HPI-Check.

Check the vehicle

Exit mobile version