Koule tažného zařízení AL-KO K50


Svolávací akce na tažnou kouli AL-KO K50 Ø50 – E1 SSR-011763

Popis problému:

Spojovací díl s koulí by mohl v některých přípustných kombinacích přívěsu prasknout. Pokud by k tomu došlo, mohlo by to vést k odpojení přívěsu během jízdy a následné nehodě.

Svolávací akce se týká všech uvedených tažných koulí na trhu.

Země původu: Německo

Ohlašující země: Německo

Zdroj: Report 10/2018 A12/0351/18

tazna kouleTip: Neplatíte zbytečně moc za povinné ručení nebo havarijní pojistku?

Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)