Nejnovější svolávací akce


Mercedes-Benz-EQE-2022-tazne-oko
14. 8. 2022

Závit vlečného oka v předním a zadním nárazníku nemusí odpovídat specifikacím. Šroub tažného oka se může během … .

Mercedes-Benz-EQS-2022-tazne-oko
14. 8. 2022

Závit vlečného oka v předním a zadním nárazníku nemusí odpovídat specifikacím. Šroub tažného oka se může během … .

Maserati-Levante-mhev-2021-zemnici-kabel-48V
31. 7. 2022

Nesprávně připojené zemnicí kabely 48V okruhu motoru mohou vést k elektrickým závadám. V důsledku toho může dojít … .

Mercedes-Benz-GLE-hybrid-2021-pozar
29. 7. 2022

Šroubové spojení 12V kabelového svazku vozidel vybavených plug-in hybridním pohonem mohlo být zajištěno nedostatečným utahovacím momentem. V … .

Land-Rover-Range-Rover-Sport-2011-zadni-spoiler
25. 7. 2022

Horní kryt zadního spoileru nad zavazadlovým prostorem se může kvůli nesprávné montáži a selhání lepeného spoje uvolnit. … .

Mercedes-Benz-V-Class-2019-vodni-pumpa
25. 7. 2022

Vakuově ovládané čerpadlo chladicí kapaliny nemusí být správně utěsněno mezi okruhy chladicí kapaliny a podtlaku. To může … .


Svolávacích akcí automobilek přibývá

Každý měsíc se v informačním systému EU Rapex objevuje okolo 30 svolávacích akcí automobilek. Závady se při nich zdarma odstraňují i na vozech starších deseti let. Kdo nedostane zvací dopis přímo od automobilky, musí se o svůj nárok sám přihlásit. Také proto zůstává každé čtvrté auto po svolávací akci neopravené.

Ověřte si podle VIN, jestli se vašeho auta v minulosti nějaká svolávací akce týkala a jestli byla předchozím majitelem odstraněna.

Zjistit svolávačky podle VIN

Sledujte Svolávačky.cz pravidelně a žádný průšvih automobilek vám neunikne. Nové svolávací akce přidáváme každý týden.

Sledujte nás na Facebooku a na Twitteru

Tip: TÜV Report 2022


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2022
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2022 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2022. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)