Lancia – časté závady

Nejčastější závady Lancia

Lancia-zavady

Nejnovější svolávací akce Lancia

Lancia-Ypsilon-2018-závada hnací hřídel
11. 8. 2019

Pravá přední hnací hřídel může být vadná. Hnací hřídel by mohla prasknout a zvýšit tak riziko nehody. … .

Lancia-Ypsilon-2018-zavada-utazeni-kol
10. 8. 2018

Šrouby kol nebyly správně utaženy. To může způsobit jejich uvolnění a následnou nehodu. Svolávána jsou vozidla vyrobená … .

Lancia-Flavia-2014-zavada-operky
8. 4. 2018

V řídicí jednotce airbagu může dojít k elektrickému přetížení. Aktivní opěrky hlavy nemusejí být v případě nehody … .

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)