Zprávy o Chrysleru

Novinky Chrysler

chrysler-novinky

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Dnem i nocí monitoruje, co se kde na internetu šustne a sleduje všechny významné české i zahraniční weby o autech. Když se objeví nová zpráva o automobilce Chrysler, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat novinky jiné značky


Aktuální přehled novinek Chrysler:


Nejnovější svolávací akce Chrysler

chrysler-300-2020-celni-okno
29. 11. 2021

Čelní sklo nemusí být správně připevněno. V důsledku toho by se mohlo oddělit od vozidla a ohrozit … .

Chrysler-300-klikovka-sensor
14. 6. 2021

Kvůli použití vadných materiálů může být signalizace snímače polohy klikové hřídele nesprávná, což znemožňuje chod motoru. Svolávány … .

Chrysler-Grand-Voyager-2011-volant-logo
30. 1. 2021

Logo na volantu nemuselo být správně připevněno. V případě aktivace airbagu může být odděleno a vrženo do … .

Tip: TÜV Report 2022


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2022
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2022 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2022. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)