Mini – autorizované servisy

Najděte nejbližší autorizovaný servis Mini

Pokud si nejste jisti, jestli je pro vaše Mini nějaká aktivní svolávací akce, měli byste se spojit s nejbližším autorizovaným servisem Mini.

Budete potřebovat VIN kód vašeho vozidla, což je jedinečné identifikační číslo vyražené na karoserii a uvedené v dokladech od vozidla. U většiny aut ho najdete také v rámečku v dolní části předního okna. Tvoří ho jedinečná kombinace 17 písmen a číslic.

Napište dealerovi jednoduchou žádost o prověření VIN kódu vašeho Mini na svolávací a jiné servisní akce. Použít můžete vzor z této stránky.


Při problémech s připojením k serveru Mini použijte tento odkaz.Aktuální svolávací akce Mini

Mini-Countryman-2017-hlavovy-airbag
8. 5. 2021

Pokud je při nehodě aktivován hlavový airbag, může se jeho odpalovací jednotka oddělit od nafukovače a proniknout … .

Mini-Countryman-phev-pozar
8. 12. 2020

Při počátečním nabíjení může dojít ke zkratu ve vysokonapěťové baterii v důsledku výskytu částic ve formě svarové … .

Mini-Clubman-2020-airbag-prevraceni
27. 7. 2020

Senzor detekce převrácení uvnitř řídicí jednotky airbagu může být vadný. V případě nehody, při které se vozidlo … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)