Renault – autorizované servisy

Najděte nejbližší autorizovaný servis Renault

Pokud si nejste jisti, jestli je pro váš Renault nějaká aktivní svolávací akce, měli byste se spojit s nejbližším autorizovaným servisem Renault.

Budete potřebovat VIN kód vašeho vozidla, což je jedinečné identifikační číslo vyražené na karoserii a uvedené v dokladech od vozidla. U většiny aut ho najdete také v rámečku v dolní části předního okna. Tvoří ho jedinečná kombinace 17 písmen a číslic.

Napište dealerovi jednoduchou žádost o prověření VIN kódu vašeho Renaultu na svolávací a jiné servisní akce. Použít můžete vzor z této stránky.


Při problémech s připojením k serveru Renault použijte tento odkaz.Aktuální svolávací akce Renault

Renault-Kadjar-detska-pojistka
27. 11. 2020

Dětská pojistka na zadních dveřích by se mohla nepozorovaně uvolnit. To by mohlo vést k otevření zadních … .

Renault-Espace-2015-zadni-spoiler
11. 11. 2020

Horní část zadního spoileru není dostatečně připevněna. Spoiler může za jízdy upadnout, což představuje riziko pro následný … .

renault-trafic-2020-airbag
26. 10. 2020

Generátor plynu může v případě nárazu s aktivací airbagu prasknout. Únik plynu by v takovém případě zabránil … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)