Škoda – autorizované servisy

Najděte nejbližší autorizovaný servis Škoda

Pokud si nejste jisti, jestli je pro vaší Škodu nějaká aktivní svolávací akce, měli byste se spojit s nejbližším autorizovaným servisem Škoda.

Budete potřebovat VIN kód vašeho vozidla, což je jedinečné identifikační číslo vyražené na karoserii a uvedené v dokladech od vozidla. U většiny aut ho najdete také v rámečku v dolní části předního okna. Tvoří ho jedinečná kombinace 17 písmen a číslic.

Napište dealerovi jednoduchou žádost o prověření VIN kódu vaší Škody na svolávací a jiné servisní akce. Použít můžete vzor z této stránky.


Při problémech s připojením k serveru Škoda použijte tento odkaz.Aktuální svolávací akce Škoda

Skoda-Citigoe-iV-2020-baterie-pozar
5. 2. 2021

Poškozené články baterie mohou vést ke zkratu. Tím se zvyšuje riziko požáru. Svolávány jsou modely Škoda CitigoE … .

Skoda-Octavia-IV-2020-e-call
7. 8. 2020

Služba eCall nemusí správně fungovat a call centrum / záchranné koordinační středisko nebude možné aktivovat z důvodu … .

Skoda-Scala-2019-potahy sedadel svolávačka
29. 3. 2020

Švy potahů sedadel mohou být vadné. To může narušit ochrannou funkci bočních airbagů a zvýšit tak riziko … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)