Recenze Honda

Recenze ojetin Honda


Ne každý má zájem o koupi nové Hondy a mnozí se raději poohlédnou po nějaké slušné ojetině. Jenže která je ta správná? Pomoci mohou různé recenze a zkušenosti majitelů. Kromě diskusních bývají zdrojem informací i recenze ojetin, které testují redaktoři nejnavštěvovanějších internetových magazínů.

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Když se na netu objeví nová recenze ojetiny Honda, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat recenze jiné značky


Aktuální přehled recenzí ojetin Honda:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla


Nejnovější svolávací akce Honda

Honda-e-2021-airbag
9. 4. 2021

Z důvodu nesprávného naprogramování se může senzor obsazenosti sedadla zobrazovat nesprávně. V důsledku toho by se mohl … .

Honda-Accord-2018-sterace-okna
22. 3. 2021

Může docházet k chybné komunikaci mezi různými elektronickými jednotkami jako jsou stěrače čelního skla, couvací kamery, osvětlení … .

Honda-CR-V-2006-spinac-okna-pozar
26. 12. 2020

V mezeře pouzdra hlavního spínače elektrického ovládání oken se může hromadit vlhkost. V důsledku toho může dojít … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)