Recenze Volkswagen

Recenze ojetin Volkswagen


Ne každý má zájem o koupi nového Volkswagenu a mnozí se raději poohlédnou po nějaké slušné ojetině. Jenže která je ta správná? Pomoci mohou různé recenze a zkušenosti majitelů. Kromě diskusních bývají zdrojem informací i recenze ojetin, které testují redaktoři nejnavštěvovanějších internetových magazínů.

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Když se na netu objeví nová recenze ojetiny Volkswagen, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat recenze jiné značky


Aktuální přehled recenzí ojetin Volkswagen:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla


Nejnovější svolávací akce Volkswagen

Volkswagen-Golf-2020-airbag-senzory
12. 4. 2021

Ve dveřích mohly být nainstalovány vadné snímače nárazu zádržných systémů airbagů. To by mohlo narušit ochranný účinek … .

Volkswagen-Passat-2007-airbag
10. 4. 2021

U pohonné látky použité v nafukovacím vaku airbagu může v průběhu času dojít k materiálním změnám v … .

Volkswagen-Polo-2007-airbag
10. 4. 2021

U pohonné látky použité v nafukovacím vaku airbagu může v průběhu času dojít k materiálním změnám v … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)