Recenze Hyundai

Recenze ojetin Hyundai


Ne každý má zájem o koupi nového Hyundaie a mnozí se raději poohlédnou po nějaké slušné ojetině. Jenže která je ta správná? Pomoci mohou různé recenze a zkušenosti majitelů. Kromě diskusních bývají zdrojem informací i recenze ojetin, které testují redaktoři nejnavštěvovanějších internetových magazínů.

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Když se na netu objeví nová recenze ojetiny Hyundai, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat recenze jiné značky


Aktuální přehled recenzí ojetin Hyundai:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla


Nejnovější svolávací akce Hyundai

Hyundai-Nexo-riziko-pozaru
10. 3. 2023

Selhání vodíkových senzorů nemusí detekovat unikající vodík, což zvyšuje riziko požáru. Svolávány jsou vozy Hyundai Nexo vyrobené … .

Hyundai-Kona-2021-palivo-filter
12. 11. 2022

Papír z palivového filtru může vniknout do vysokotlakého čerpadla a poškodit ho, což může způsobit vypnutí motoru … .

Hyundai-ix35-2015-abs-pozar
11. 11. 2022

V modulech protiblokovacího brzdového systému (ABS) může dojít k vnitřnímu elektrickému zkratu, což může zvýšit riziko požáru … .

Tip: TÜV Report 2023
Tip: Přehled svolávacích akcí automobilek v roce 2022
Tip: Dekra: Nej auta v testech na 100.000 km


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2023
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2023 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2023. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)