Recenze Nissan

Recenze ojetin Nissan


Ne každý si chce koupit nový Nissan a mnozí se raději poohlédnou po nějaké slušné ojetině. Jenže která je ta správná? Pomoci mohou různé recenze a zkušenosti majitelů. Kromě diskusních bývají zdrojem informací i recenze ojetin, které testují redaktoři nejnavštěvovanějších internetových magazínů.

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Když se na netu objeví nová recenze ojetiny Nissan, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat recenze jiné značky


Aktuální přehled recenzí ojetin Nissan:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla


Nejnovější svolávací akce Nissan

Nissan-E-NV200-2019-airbag
2. 4. 2021

Kvůli chybě při skládání airbagu řidiče se tepelný štít nemusí po aktivaci airbagu zcela posunout do správné … .

nissan-juke-2019-airbag
2. 4. 2021

Kvůli chybě při skládání airbagu řidiče se tepelný štít nemusí po aktivaci airbagu zcela posunout do správné … .

Nissan-Leaf-2019-actuator
31. 10. 2020

Svaření ovládací desky aktuátoru může být vadné, což může způsobit nesprávné zafixování parkovacího zámku při přepnutí do … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)