Recenze Opel

Recenze ojetin Opel


Ne každý si chce koupit nový Opel a mnozí se raději poohlédnou po nějaké slušné ojetině. Jenže která je ta správná? Pomoci mohou různé recenze a zkušenosti majitelů. Kromě diskusních bývají zdrojem informací i recenze ojetin, které testují redaktoři nejnavštěvovanějších internetových magazínů.

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Když se na netu objeví nová recenze ojetiny Opel, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat recenze jiné značky


Aktuální přehled recenzí ojetin Opel:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla


Nejnovější svolávací akce Opel

Opel-Grandland-tazne-zarizeni
29. 3. 2021

Tažné zařízení může být vadné. V důsledku toho může dojít k nechtěnému odpojení přívěsu, což zvyšuje riziko … .

Opel-Ampera-e-baterie-pozar
9. 3. 2021

Vysokonapěťová baterie může při nabití na plnou nabíjecí kapacitu selhat. Tím se zvyšuje riziko požáru. Svolávány jsou … .

Opel-Astra-2020-srouby-kol
6. 2. 2021

Šrouby kol nemusely být dotaženy požadovaným momentem. To by mohlo vést ke ztrátě kola za jízdy, což … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)