Přehled testů Hyundai

Testy Hyundai z českých webů


Testování aut je pro každého motoristického novináře tou příjemnější částí jeho práce. O své dojmy a pocity z řízení nějakého modelu Hyundai se pak rád podělí se čtenáři formou článku či videa s redakčním testem.

Díky našemu agregátoru motoristických zpráv Motorhome.cz vám můžeme nabídnout přehled testů Hyundai, které zatím vyšly na hlavních českých motoristických webech. Seznam se stále aktualizuje.

Vybrat testy jiné značky


Aktuální přehled testů Hyundai:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla

Nejnovější svolávací akce Hyundai

Hyundai-Santa_Fe-2021-nadrz-pozar
6. 4. 2021

Mezera mezi palivovou nádrží a upevňovací páskou je příliš úzká, což může v případě bočního nárazu způsobit … .

Hyundai-Tucson-abs-pozar
29. 3. 2021

Moduly systému ABS mohou mít vnitřní závadu. To by mohlo v průběhu času způsobit elektrický zkrat a … .

Hyundai-Tucson-2020-e-call
10. 1. 2021

V jednotce eCall nejsou zaregistrovány informace z VIN kódu vozidla. V situaci, kdy je aktivován airbag, nelze … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)