Přehled testů Kia

Testy Kia z českých webů


Testování aut je pro každého motoristického novináře tou příjemnější částí jeho práce. O své dojmy a pocity z řízení nějakého modelu Kia se pak rád podělí se čtenáři formou článku či videa s redakčním testem.

Díky našemu agregátoru motoristických zpráv Motorhome.cz vám můžeme nabídnout přehled testů Kia, které zatím vyšly na hlavních českých motoristických webech. Seznam se stále aktualizuje.

Vybrat testy jiné značky


Aktuální přehled testů Kia:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla

Nejnovější svolávací akce Kia

Kia-Soul-2020-posilovac-brzd
26. 3. 2021

Chybný software může vést k omezené funkci posilovače brzd. Svolávány jsou vozy Kia Soul vyrobené v období … .

Kia-Sorento-2021-ecall
15. 2. 2021

Systém eCall (přenos identifikačního čísla vozidla do centra tísňového volání) by mohl v případě aktivace airbagu selhat … .

Kia-Stinger-2018-HECU-hydraulika-elektronika
22. 1. 2021

V elektrickém obvodu v HECU (hydraulická elektronická řídicí jednotka) může dojít ke zkratu. Vzniklé proudové přetížení může … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)