Přehled testů Suzuki

Testy Suzuki z českých webů


Testování aut je pro každého motoristického novináře tou příjemnější částí jeho práce. O své dojmy a pocity z řízení nějakého modelu Suzuki se pak rád podělí se čtenáři formou článku či videa s redakčním testem.

Díky našemu agregátoru motoristických zpráv Motorhome.cz vám můžeme nabídnout přehled testů Suzuki, které zatím vyšly na hlavních českých motoristických webech. Seznam se stále aktualizuje.

Vybrat testy jiné značky


Aktuální přehled testů Suzuki:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla

Nejnovější svolávací akce Suzuki

Suzuki-Grand-Vitara-1999-airbag
7. 6. 2020

Dusičnan amonný použitý jako pohonná látka v nafukovači airbagu může v průběhu času degradovat vlivem dlouhodobého vystavení … .

Suzuki-Swift-Sport-2018-zadní dveře airbag
28. 6. 2019

Kvůli vadnému softwaru regulátoru airbagu může příliš prudké zavření zadních dveří způsobit aktivaci bočních a hlavových airbagů. … .

Suzuki-Swift-2018-závada airbag zadní dveře
28. 6. 2019

Kvůli vadnému softwaru regulátoru airbagu může příliš prudké zavření zadních dveří způsobit aktivaci bočních a hlavových airbagů. … .

.


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)