Zprávy o Mercedesu

Novinky Mercedes-Benz

mercedes-benz-novinky

Součástí rodiny našich webů je i agregátor motoristických zpráv Motorhome.cz. Dnem i nocí monitoruje, co se kde na internetu šustne a sleduje všechny významné české i zahraniční weby o autech. Když se objeví nová zpráva o automobilce Mercedes-Benz, během pár minut ji objeví a zařadí do následujícího seznamu.

Vybrat novinky jiné značky


Aktuální přehled novinek Mercedes-Benz:


Nejnovější svolávací akce Mercedes-Benz

mercedes-vito-2020-pasy
3. 4. 2021

Během životnosti vozidla může dojít k narušení funkce předpínačů bezpečnostních pásů. To by mohlo zvýšit riziko zranění … .

Mercedes-Benz-GLE-2020-zadni-svetla
26. 3. 2021

V důsledku vibrací může dojít k funkční poruše v řídicí jednotce levého zadního světla. To by mohlo … .

Mercedes-Benz-GLB-2020-druha-rada-sedadel
15. 3. 2021

Nastavitelná druhá řada sedadel nemusí být na jedné straně správně zajištěna na kolejnici sedadla. V důsledku toho … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)