Přehled testů Honda

Testy Honda z českých webů


Testování aut je pro každého motoristického novináře tou příjemnější částí jeho práce. O své dojmy a pocity z řízení nějakého modelu Honda se pak rád podělí se čtenáři formou článku či videa s redakčním testem.

Díky našemu agregátoru motoristických zpráv Motorhome.cz vám můžeme nabídnout přehled testů Honda, které zatím vyšly na hlavních českých motoristických webech. Seznam se stále aktualizuje.

Vybrat testy jiné značky


Aktuální přehled testů Honda:

Pokud máte zájem o detailnější prověření – jako například skutečný rok výroby, servisní historie, záznamy o poškození a další údaje z historie vozu, doporučujeme systém Autotracer.

Ověřit historii vozidla

Nejnovější svolávací akce Honda

Honda-e-2021-airbag
9. 4. 2021

Z důvodu nesprávného naprogramování se může senzor obsazenosti sedadla zobrazovat nesprávně. V důsledku toho by se mohl … .

Honda-Accord-2018-sterace-okna
22. 3. 2021

Může docházet k chybné komunikaci mezi různými elektronickými jednotkami jako jsou stěrače čelního skla, couvací kamery, osvětlení … .

Honda-CR-V-2006-spinac-okna-pozar
26. 12. 2020

V mezeře pouzdra hlavního spínače elektrického ovládání oken se může hromadit vlhkost. V důsledku toho může dojít … .


Source: Weekly overview reports of RAPEX notifications, published free of charge in English on http://ec.europa.eu/rapex, © European Union, 2005 – 2021
Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2021. Odpovědnost za překlad nesou Svolávačky.cz. V případě nesouladu je rozhodující anglické znění.
Zveřejňováno na základě mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0 International (CC BY 4.0)